Реклама на сайте
Войти
Вход через

Готовясь к свадьбе,нужные вам свадебные услуги вы будете искать:
в свадебных журналах
в интернете
в газетах
по рекомендациям

Ответить
 Фотовиставка "Чотири сезони", виставка весільної фотографії
Сергій Краснянський
12 апреля 2010 22:38
Сообщение #1

Активный участник
  • 51

20 квітня відкривається вже традиційна для нашого міста виставка весільної фотографії "Чотири сезони" .
Відкриття відбудеться о 16.30 в галереї Сумського відділення Національної Спілки фотохудожників, що знаходиться в приміщенні обласної бібліотеки (бувша ім. Крупської). Будуть представлені роботи найкращих авторів, що працюють в жанрі весільної фотографії.
Виставка триватиме протягом 3-х тижнів і вхід звісно вільний ! То ж приємного перегляду, сподіваємось всім глядачам і гостям буде цікаво !

ПС : Якщо виникнуть запитання, то з радістю відповім і будемо вдячні за ваші відклики вже після відкриття виставки :)

--------------------
Фотограф
http://k-photography.info/
Люда
20 апреля 2010 12:19
Сообщение #2

Участник
  • 34

Оо... smile
Это, если я не ошибаюсь, сегодня?? ))
Честно говоря, очень интересно посмотреть.
Мало, к сожалению, таких мероприятий проходит в нашем городе...
gorss
20 апреля 2010 13:06
Сообщение #3

Новичок
  • 17

Ну, почему, в Сумах проходят фотовыставки, и не так, уж редко.
На сотне в помещении бывшего магазина, напротив магазина "Фишка" -проходит фотовыставка.
На эту я обязательно приду!
Люда
20 апреля 2010 17:37
Сообщение #4

Участник
  • 34

gorss, спорить не буду, может достаточно и часто в Сумах бывают выставки такого рода....может это я недостаточно бываю проинформирована)))
А вот насчет сотни, то это мероприятие уже посетила - я довольна!!!
Сергій Краснянський
21 апреля 2010 21:13
Сообщение #5

Активный участник
  • 51

Дійсно фотовиставок в нашому місті немало, тут ми сумчани навіть попереду інших регіонів )) В тій же обл. бібліотеці щомісячно оновлюється галерея, що належить Сумському відділенню НСФХУ та фотоклубу "Імпульс", а тепер ще й відкрилась муніципальна галерея і графік виставок в ній доволі різноплановий !
Але щодо даної виставки "Чотири сезони" присвяченій весільній фотографії, то вона проходить тільки 2 рази на рік : на початку весільного сезону і під кінець року, як підсумок зробленої роботи ))

--------------------
Фотограф
Алёна
23 апреля 2010 11:01
Сообщение #6

Участник
  • 34

Позавчера была на выставке в обл библиотеке!!! Немного растроилась: работ очень мало, я думала больше будет!!! Но вцелом осталась довольна! Хочу задать вопрос Сергею. Почему так мало фотографий выставили??? Я фанатею от Ваших работ, думала их будет больше! crying
А вобще конечно, это просто супер, что сделали такую выставку! Это прекрасный шанс для влюблённой пары выбрать фотографа на свадьбу! Организаторам большое спасибо!!! thank
Сергій Краснянський
23 апреля 2010 20:21
Сообщение #7

Активный участник
  • 51

Aliona, радий що сподобалась виставка і дякую за гарні слова !
Бібліотека хоч і надає найбільшу площу серед всіх інших приміщень де проводяться виставки, але все ж таки кількість робіт лімітована , оскільки стіни вміщають не більше 50 робіт, а авторів дуже багато... Багатьох фотографів тут на сайті ще немає, так що виставка дає можливість ще більше дізнатись про тих, хто працює в даному жанрі, а ще більше тих фотографів хто не брав участі у виставці, але все ж таки "Чотири сезони" збирають найкращих і кожна робота проходить через жюрі...
Виставка ще триватиме, так що ласкаво просимо ! :)

--------------------
Фотограф
Мая
26 апреля 2010 11:30
Сообщение #8

Новичок
  • 17

Наконец то я дошла в Обл.библиотеку...)))
Соглашусь с Aliona - работ мало!! и не только Сергея, а всех участников....
Почему то думала, что она будет глобальней..Ггг
Но это не минус, а скорее всего пожелание на будущее)) Потому как это не затмило удовольствия полученного от просмотра.
МОЛОДЦЫ good Так держать!
Наталья
6 мая 2010 18:05
Сообщение #9

Новичок
  • 17

а со скольки до скольки работает выставка в библиотеке???? в рабочие дни и в выходные, подскажите пожалуйста.
Сергій Краснянський
7 мая 2010 10:08
Сообщение #10

Активный участник
  • 51

tvnatasha, якшо правильно пам'ятаю, то з Пон. по Чт. бібліотека працює з 9:00 до 19:00, а з Пятн. по Нед. з 9:00 по 17:00
Залишився лише один тиждень виставки "Чотири сезони" і з 18-го там буде вже персональна виставка О.Миколенко.

--------------------
Фотограф
Ksanka
15 мая 2010 18:20
Сообщение #11

Знаток
  • 85

Когда будет следующая выставка?
очень бы хотелось попасть.

а еще вопрос возник, как фотографы могут принять в ней участие?

--------------------
Носит одуванчик желтый сарафанчик.
Подрастет, нарядится в беленькое платьице.
Сергій Краснянський
17 мая 2010 00:54
Сообщение #12

Активный участник
  • 51

Mistik, наступна виставка буде десь під кінець осені я думаю, точніше буде відомо трошки згодом...
А щодо власне участі в ній, то її організатор - обласна організація Спілки фотохудожників України в особі Миколенко О., він займається цим проектом, за що йому і подяка від всіх фотографів ))) Приймати участь можуть сумські весільні фотографи, не лише члени Спілки, а ті хто запропонує достойні роботи, бо відбір проводить художня рада...
То ж ласкаво просимо !

--------------------
Фотограф
Ksanka
17 мая 2010 19:53
Сообщение #13

Знаток
  • 85

niranjan, спасибо за ответ.
все же только сумские фотографы, да?

--------------------
Сергій Краснянський
17 мая 2010 20:47
Сообщение #14

Активный участник
  • 51

Загалом треба розглядати цю виставку як подію місцевого рівня і вона представляє сумських авторів, що працюють на ринку весільних послуг, не бачу смислу якомусь фотографу з іншого міста брати в ній участь... наскільки мені відомо в кожному місті є свої проекти, галереї, такі ж фотоклуби, відділення НСФХУ і тому подібне, за бажанням можна приймати участь у фотожитті будь де... ну і до того ж достойний автор завжди знайде собі роботу (останній довід стосується комерційної сторони вашого питання).
ПС : якшо виникнуть більш конкретні пропозиції і питання, то звертайтесь до Миколенко Олександра (він є в розділі фотографів) і вже точніше все вирішите...

--------------------
Фотограф
Ksanka
20 мая 2010 16:11
Сообщение #15

Знаток
  • 85

niranjan, дело не в клиентах. Их не мало.. и даже с текущими не маленькими ценами.
Просто.. ммм... хочется поделиться красотой свадебного художественного фото с родными сумчанами.

--------------------
Сергій Краснянський
12 июля 2010 20:37
Сообщение #16

Активный участник
  • 51

Хочу запросити бажаючих переглянути мою персональну фотовиставку, хоча вона і не має відношення до виставки "Чотири сезони", але оскільки я є одним з весільних фотографів, то сподіваюсь буде цікаво переглянути також інші сторони фотографії, що мене цікавлять !
Будуть представлені такі напрямки : панорама, портрет, експериментальне фото та окрема увага буде приділятись кінній темі !
Відкриття виставки відбудеться 13.07.10 р. в обласній науковій бібліотеці (бувша ім. Крупської) о 16.30 г., та триватиме до 03.08.10 р.
Графік роботи бібліотеки : Пнд-Птн 9.00-18.00 та Сб. 9.00-17.00, вихідний - Неділя.
Інфо у блозі : http://vkontakte.ru/event18788274
Ласкаво прошу та приємного перегляду !

--------------------
Фотограф
Sherhan
12 июля 2010 21:12
Сообщение #17

Гуру
  • 102

Обов'язково прийдемо з дружиною

--------------------
Свадебный союз "ЛориА"
Наш интернет адрес http://loria.sumy.ua/
+38-066-906-41-70
Люда
14 июля 2010 21:12
Сообщение #18

Участник
  • 34

Всем привет))
Была на открытии... я в восторге!! Очень понравилось))
Сергей, вы молодец.....Все фотоработы достойны внимания, но особенно мне понравились панорамы ))) Так держать!!!
Ksanka
15 июля 2010 13:50
Сообщение #19

Знаток
  • 85

В Сумах волна персональных выставок?
Дудник тоже такое мероприятие организовывает.

Да еще и разгар свадебного сезона! =) не логично... или может я чего-то там не понимаю))

--------------------
Сергій Краснянський
15 июля 2010 19:06
Сообщение #20

Активный участник
  • 51

Люда, дякую за гарні слова !
Mistik, доволі звичайний ритм, просто до цього часу ніхто не висвітлював ці події в інтернеті... Але якщо спостерігати за місцевим телебаченням та газетами, то там постійно є інформація про подібні події ! Принаймні в гелереї, що знаходиться в приміщенні обл. бібліотеки, виставки змінюються через кожні 3 тижні : там і спільні фотоклубу "Імпульс" та НСФХУ, і персональні і навіть на запрошення є автори з інших міст.
Ну і звісно до сезону це не має жодного відношення, на персональних виставках представляють роботи, що не несуть саме комерційного напрямку, просто автор показує свої творчі здобутки. Для мене це можливість показати своє бачення, передати якісь відчуття... І я пожертвував навіть роботою, щоб підготувати і представити глядачам мої фото, тому якось навіть не розумію напрямку Ваших думок... Гадаю треба відноситись якось простіше : якшо людині якій є що сказати, то вона не буде чекати поки прийде зима і не буде заказів на зйомку весілля... Творчість не залежить від комерційних пріоритетів.
Ну і всім хто зацікавився, бажаю приємного перегляду ! Радий кожному глядачеві !

--------------------
Фотограф
Ответить
1чел. читают эту тему (гостей: 1)
Пользователей: 0

© 2009-2014 Svadba.Sumy.info
При использовании любых материалов сайта, активная ссылка на сайт обязательна. Сумской свадебный портал - самый полный каталог свадебных услуг в Сумах.